info@kazancimining.com
0464 532 10 11

Şirketimizin Açılışını Yaptık

Şirketimizin Açılışını Yaptık

Basında Yer Alan Haberler;

Beldemiz Kazancılar Mahallesinden Bedri Kazancı, Yeni kurmuş olduğu Kazancı Mining (Madencilik) şirketinin açılışını yaptı. Çayeli Bakır İşletmelerinde üstün bilgi ve becerileri ile bir çok işe imza atan Bedri Kazancı, yeni kurmuş olduğu şirket ile çeşitli iş alanlarında başarılarına devam etmeyi hedefliyor.

Çayeli Yeni Pazar Mahallesi hopa caddesi üzerindeki Şirketin açılış töreni 24 Mart'ta gerçekleştirildi. Açılış öncesi adak kesildi ve dualar okundu. Saat 13:00'da yapılan açılışa katılım oldukça yoğun idi. Açılış törenine katılanlar arasında Çayeli ilçe Kaymakamı Turgay Ünsal, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen, Madenli Belediye Başkanı Necip Yazıcı, Çayeli İlçe Milli Eğitim müdürü Selim Şahin, AK Parti Çayeli İlçe Başkanı Ali Kar, Çayeli Bakır İşletmeleri Genel Müdürü Iain Anderson ve kısım müdürleri, AK Parti Madenli Belde başkanı Nuri Yılmaz ile yönetimi yer aldı. Aynı zamanda belde halkımızdan ve de çevre esnaflar da katılanlar arasında idi.

Katılımcılarla birlikte açılış törenine geçildi. Dualar eşliğinde kesilen açılış kurdelesinin ardından şirket içerisini gezen Çayeli ilçe Kaymakamı Turgay Ünsal, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen, Madenli Belediye Başkanı Necip Yazıcı, Çayeli İlçe Milli Eğitim müdürü Selim Şahin, AK Parti Çayeli İlçe Başkanı Ali Kar, Çayeli Bakır İşletmeleri Genel Müdürü Iain Anderson ve kısım müdürleri, AK Parti Madenli Belde başkanı Nuri Yılmaz ile yönetimi şirket sahibi Bedri Kazancı'dan faaliyet alanları hakkında bilgiler alıp sohbet ettiler.

BEDRİ KAZANCI: TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM
Kazancı Mining Şirketinin sahibi Bedri Kazancı Açılış törenin ardından şu ifadelere yer verdi; " Öncelikle kurmuş olduğumuz şirketimizin diğer şirketlerden farklı bir çalışma yapısına sahip olduğunu ilerleyen günlerde sizlerde görmüş olacaksınız. Hedeflediğimiz projeler ile çalışma sahalarımız kurumsallaşmış bir firmanın disiplini ve düzeni şeklinde işleyecektir. Bölgedemizdeki çalışma alanlarında tercih edilen firmaların en başında geleceğimizden şüphemiz yoktur.

Yeni kurmuş olduğumuz şirketimizin açılış törenine katılımlarınızdan dolayı Değerli kaymakamım, belediye başkanlarım, ilçe milli eğitim müdürüm, çayeli bakır işletmelerimizin genel müdürü ve kısım amirleri, ilçe ve belde başkanlarım ile diğer misafirlerimize teşekkürlerimi iletiyorum." dedi.

 

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin